Emperor

Senior kebabárenský inspektorKebabárny.cz
Podobně jako ostatní, získal své první životní zkušenosti a zároveň lásku na celý život kolem třetí hodiny ráno po větším než malém množství alkoholu. Měl několikaměsíční zkušenost s pobytem v západní Osmanské říši (čti Německo), kde ochutnal mnoho druhů kebabů. Tato pochutina zde byla doslova na každém rohu. Padaly na něj a do něj ze shora, zboku a občas se zdálo, že i ze spodu (to když znaven spadl na postel a kebab si vychutnal v leže). Záliba v kebabech mu zůstala, i když se zapojil coby bílý límeček či rolák do pracovního procesu v hlavním městě Böhmen. Vzhledem k dlouholeté pěstitelské zálibě v chilli papričkách preferuje spíše pálivější omáčku a jelikož se bojí upírů, nepohrdne ani česnekovou omáčkou. Jako patriot vše zapijí pivem.
Emperor

Co nabízí: Nabízí větší množství orientálních pokrmů, a to včetně klasických kebabů.

Interiér: Prostor uvnitř vypadá, jako byste se ocitli v orientu. Možná jsem měl tu smůlu či štěstí, že mimo mě se v prostorách kebabárny vyskytovalo cca 15 orientálně vyhlížejících mužů a čeština opravdu nebyla hlavním jazykem. Podnik nepůsobí úplně sterilně, přesto o vyslovené špíně nelze hovořit. Uvnitř se nachází několik stolů a cca 30 míst k sezení, což je plně postačující.

Kvalita služeb: Kvalitou i množstvím jsem byl trochu zklamán. Samozřejmě je třeba vzít v potaz, že se restaurace nachází v samém srdci Prahy, jen několik metrů od Václavského náměstí. Plus je, že mimo kebabu si lze objednat velké množství dalších jídel jako pizzu, ale i kuřecí speciality a přílohy jako hranolky či rýži.

Obsluha: Objednávka vcelku rychle vyřešena. Drobné minus je, že se obsluha neptala, jaké omáčky chci a zda chci do kebabu cibuli.

Cena hlavních pokrmů: Cenově se jedná o vcelku přijatelný prostor, když vezmeme v potaz lokaci podniku. U klasické kebaboidní pokrmy oscilují na škále 80 – 90 Kč.

Celkové hodnocení: Převládá trochu zklamání. Velikost pokrmu pro mě byla nedostatečná, ale je pravdou, že jsem v době pojídání měl tzv. vlčí hlad a snědl bych cokoliv. Jistě zajímavé je, že se v podniku v době mé návštěvy pohybovali jen zahraniční hosté a orientální jazyky zde hrály prim. Tudíž, kdo si chce vychutnat skutečně orientální prostředí, bude restauraci vnímat pozitivně.

Restaurace Barakat, Opletalova 930/28, Praha

[hmapsprem id=7]

Hodnocení kebabárny
 • 4/10
  Prostředí a čistota - 4/10
 • 4/10
  Obsluha - 4/10
 • 6/10
  Cena - 6/10
 • 4/10
  Houska - 4/10
 • 6/10
  Maso - 6/10
 • 4/10
  Zálivka - 4/10
 • 4/10
  Zelenina - 4/10
 • 6/10
  Chuť - 6/10
4.8/10

Shrnutí

V případě nouze je možné kebabárnu využít. Kvalita však není valná, měkká houska, nevýrazná zálivka… Snad jen v případě kebabových abstinenčních příznaků a při odjezdu vlaku z hlavního nádraží do několika minut lze kekab využít.

Zapisuji vaše hodnocení...
Hodnocení návštěvníků
0/10 (0 hlasů)