Emperor

Senior kebabárenský inspektorKebabárny.cz
Podobně jako ostatní, získal své první životní zkušenosti a zároveň lásku na celý život kolem třetí hodiny ráno po větším než malém množství alkoholu. Měl několikaměsíční zkušenost s pobytem v západní Osmanské říši (čti Německo), kde ochutnal mnoho druhů kebabů. Tato pochutina zde byla doslova na každém rohu. Padaly na něj a do něj ze shora, zboku a občas se zdálo, že i ze spodu (to když znaven spadl na postel a kebab si vychutnal v leže). Záliba v kebabech mu zůstala, i když se zapojil coby bílý límeček či rolák do pracovního procesu v hlavním městě Böhmen. Vzhledem k dlouholeté pěstitelské zálibě v chilli papričkách preferuje spíše pálivější omáčku a jelikož se bojí upírů, nepohrdne ani česnekovou omáčkou. Jako patriot vše zapijí pivem.
Emperor

Jako muž zcela bez nervů se projevil kebabář uvnitř bistra Egyptian Kebab House ve městě Christchurch na Novém Zélandu. Zatímco se do kebabárny vloupal černě oděný lupič a požadoval vydání finančního obnosu, prodavač jej zcela ignoroval a nadále vyřizoval objednávku hladového zákazníka. Sám k tomu dodává: “Já nejsem hrdina. Jenom jsem zůstal klidný, a to on nečekal. Jsem podnikatel, ještě jsem nedokončil objednávku a obsloužit zákazníka je pro mě priorita.”

Co k tomu dodat. Milovníkům kebabů srdce zaplesá a tamní kebabmistr musí mít nervy ze železa. Lupič byl naprostou ignorací natolik zaskočen, že z místa utekl. Video z bezpečnostní kamery se dostalo na YouTube:

Ve svém okolí je nyní považován za hrdinu a zákazníci se mu jen hrnou. Od nás si zaslouží velký palec nahoru. Nebudeme psát, že jen více podobných kebabářů, protože přepadávání fastfoodových provozoven nikomu nepřejeme, ale to, že zákazník má být na prvním místě, by pro kebabáře mělo být alfou a omegou jejich práce.