Emperor

Emperor

Senior kebabárenský inspektorKebabárny.cz
Podobně jako ostatní, získal své první životní zkušenosti a zároveň lásku na celý život kolem třetí hodiny ráno po větším než malém množství alkoholu. Měl několikaměsíční zkušenost s pobytem v západní Osmanské říši (čti Německo), kde ochutnal mnoho druhů kebabů. Tato pochutina zde byla doslova na každém rohu. Padaly na něj a do něj ze shora, zboku a občas se zdálo, že i ze spodu (to když znaven spadl na postel a kebab si vychutnal v leže). Záliba v kebabech mu zůstala, i když se zapojil coby bílý límeček či rolák do pracovního procesu v hlavním městě Böhmen. Vzhledem k dlouholeté pěstitelské zálibě v chilli papričkách preferuje spíše pálivější omáčku a jelikož se bojí upírů, nepohrdne ani česnekovou omáčkou. Jako patriot vše zapijí pivem.
Emperor

Co nabízí: Döner, dürüm a různé pizzy.

Interiér: Prakticky žádný prostor, nepůsobí příliš vábně a čistě, uvnitř si není možné sednout a pochutiny si tedy musíte odnést. I když slovo „pochutiny“ bych v tomto případě uváděl spíše v uvozovkách.

Kvalita služeb: Velmi podprůměrná. Za jediné plus můžu označit maso. Jinak houska byla příliš měkká a vlhká a špatně držela tvar, vše se skrze ní postupně vyvalilo ven. Zelenina také nepůsobila příliš čerstvě a zálivky takřka totéž. Tudíž další návštěvu již neplánuji.

Obsluha: Snažila se být příjemná. Bohužel to ve výsledném hodnocení jaksi úplně nestačí, kebab jako takový byl podprůměrný. A tak i vřelé popřání krásného zbytku večera bylo tak trochu k ničemu. Večer jsem měl díky kebabu spíše pokažený. To je tak, když se těšíte na nového kebabáře, představujete si, že to bude ten nejlepší kebab v životě a ono nic. Asi jako když očekáváte krásný večer s nádhernou ženou a ve finále se něco zvrtne a jste doma, sám a ještě nejde internet.

Cena hlavních pokrmů: Zřejmě jediné tak trochu plus, ale na druhou stranu – raději bych si pár korun připlatil a pochutnal si.

Kebab & Pizza, Čestmírova 365/3, Praha – Nusle

[hmapsprem id=28]

Hodnocení kebabárny
 • 4/10
  Prostředí a čistota - 4/10
 • 7/10
  Obsluha - 7/10
 • 8/10
  Cena - 8/10
 • 8/10
  Maso - 8/10
 • 4/10
  Zálivka - 4/10
 • 4/10
  Houska - 4/10
 • 4/10
  Zelenina - 4/10
 • 4/10
  Chuť - 4/10
5.4/10

Celkové shrnutí

Podprůměrná kebabárna, návštěvu snad jen v případě krajní nouze, když půjdete z nedalekých restaurací, ale i tak se dá dojet na lepší adresu, přeci jen – Praha.

Zapisuji vaše hodnocení...
User Review
1.5/10 (4 hlasy)