Ralf

Ralf

Senior kebabárenský inspektorKebabárny.cz
Když se v patnácti letech rozhodoval, co dál dělat, otevření si stánku s kebabempro něj byla jasná volba. Vize hlavního kebabáře s několika pikolíky pro něj byla stejně lákavá jako pro jiné děti kariéra fotbalisty, popeláře, zpěvačky nebo modelky. Bohužel zůstalo u přání a nakonec skončil s bílým límečkem v kanceláři, který si občas v rámci pauzy na oběd skočí pro kebab zatímco nostalgicky vzpomíná na svůj neuskutečněný dětský sen a promrhaný talent kebabáře. Preferuje ostřejší kebab, který mu v dutině ústní provede menší džihád, a to v kombinaci s klasickým či zázvorovým pivem. Během víkendu jej v brzkých ranních hodinách můžete potkat v ústeckých kebabárnách. Často navštěvuje kebabárny i u sousedů v Sasku.
Ralf

Poslední příspěvky od Ralf (Zobrazit všechny)

O tom, že Rusko je zemí netušených možností se přesvědčujeme dennodenně. Relativně nedávno se na ruské straně internetu, přesněji řečeno na sociální síti VKontakte, vynořil nový fenomén. Ta je jakousi ruskou alternativu na americký Facebook. O její popularitě svědčí skutečnost, že se jedná o nejnavštěvovanější sociální síť nejen v samotném Rusku,  Moldavsku, Kazachstánu, Bělorusku či Ukrajině a dvacátou druhou nejnavštěvovanější stránku celosvětově.

Profil jedné z dívek, jež se připojila ke kampani.

Profil jedné z dívek, jež se připojila ke kampani na sociální síti VKontakte.

Na této sociální síti se zrodil nový fenomén. Jmenuje se „Krásné ruské dívky a šauarma“ a během několika mála dnů mu podlehlo takřka celé Rusko. Arabský pokrm šauarma se v poslední době těší mezi Rusy velké oblibě (o šauarmě více zde). Celý nápad se zrodil v hlavě experta na sociální sítě Romana Bordunova, který řekl, že když spojíte dobré jídlo a ruské dívky jedná se o vítěznou kombinaci. Jeho slova o vítězné kombinaci potvrzuje počet fanoušků jeho stránky na VKontakte, jež neustále roste! Do této stránky přispívají někdy více či méně svůdnými fotografiemi Rusky z celé země. O tom jak moc jim to na fotkách s šauarmou sluší, můžete sami posoudit v naší bohaté fotogalerii níže.