Emperor

Senior kebabárenský inspektorKebabárny.cz
Podobně jako ostatní, získal své první životní zkušenosti a zároveň lásku na celý život kolem třetí hodiny ráno po větším než malém množství alkoholu. Měl několikaměsíční zkušenost s pobytem v západní Osmanské říši (čti Německo), kde ochutnal mnoho druhů kebabů. Tato pochutina zde byla doslova na každém rohu. Padaly na něj a do něj ze shora, zboku a občas se zdálo, že i ze spodu (to když znaven spadl na postel a kebab si vychutnal v leže). Záliba v kebabech mu zůstala, i když se zapojil coby bílý límeček či rolák do pracovního procesu v hlavním městě Böhmen. Vzhledem k dlouholeté pěstitelské zálibě v chilli papričkách preferuje spíše pálivější omáčku a jelikož se bojí upírů, nepohrdne ani česnekovou omáčkou. Jako patriot vše zapijí pivem.
Emperor

Co nabízí: Klasika dönerdürüm a jako příloha například hranolky, mají tři druhy omáček (bylinky, česnek, pálivá)

Interiér: Je vcelku prostorný, možnost sníst kebab uvnitř. Na druhou stranu se podnik nachází jen pár kroků od malebné řeky Berounky a doporučuji vzít si kebab sebou a vychutnat si ho při šumění řeky například na ostrově kus od náměstí, je to lepší zážitek.

Kvalita služeb: Na výběr byly obě varianty (tj. kuřecí a hovězí), maso bylo poměrně dobré, jen trochu připálené, ale v normě. Omáčky průměrné, ochutnal jsem i hranolky, trochu přesmažené. Myslím, že trochu využívají situace, kdy jsou jediným kebabem u náměstí a tudíž nemají konkurenci, která by jejich kvalitu udržovala na vzestupné úrovni. Kebab byl sice dobrý, ale že by mě posadil na zadek, rozšířily se mi takřka postorgasmicky zorničky, to se jaksi nestalo.

Obsluha: Bez větších problémů. Jen jednou jsem chtěl jídlo sníst uvnitř a přesto jsem ho dostal zabaleny v misce s hranolkami a ne na talíři, ale to nebyl závažnější problém.

Cena hlavních pokrmů: Na Beroun se jedná o dražší kebabovou záležitost. Jídlo cca za 90 Kč. Ukazuje se, že Beroun se již považuje za předměstí Prahy.

Istanbul Kebab, Česká 51/13, Beroun

Hodnocení kebabárny
 • 6/10
  Prostředí a čistota - 6/10
 • 6/10
  Obsluha - 6/10
 • 7/10
  Cena - 7/10
 • 7/10
  Maso - 7/10
 • 8/10
  Zálivka - 8/10
 • 7/10
  Houska - 7/10
 • 8/10
  Zelenina - 8/10
 • 7/10
  Chuť - 7/10
7/10

Shrnutí

Nasytí, relativně si pochutnáte, ale mohli by se více snažit a i trochu zvětšit množství jak zeleniny, tak masa.

Zapisuji vaše hodnocení...
Hodnocení návštěvníků
5.21/10 (7 hlasů)