Emperor

Emperor

senior kebabárenský inspektor at Kebabárny.cz
Podobně jako ostatní, získal své první životní zkušenosti a zároveň lásku na celý život kolem třetí hodiny ráno po větším než malém množství alkoholu. Měl několikaměsíční zkušenost s pobytem v západní Osmanské říši (čti Německo), kde ochutnal mnoho druhů kebabů. Tato pochutina zde byla doslova na každém rohu. Padaly na něj a do něj ze shora, zboku a občas se zdálo, že i ze spodu (to když znaven spadl na postel a kebab si vychutnal v leže). Záliba v kebabech mu zůstala, i když se zapojil coby bílý límeček či rolák do pracovního procesu v hlavním městě Böhmen. Vzhledem k dlouholeté pěstitelské zálibě v chilli papričkách preferuje spíše pálivější omáčku a jelikož se bojí upírů, nepohrdne ani česnekovou omáčkou. Jako patriot vše zapijí pivem.
Emperor

Latest posts by Emperor (see all)

Co nabízí: Nabízí klasický sortiment služeb a navíc i přílohy jako rýži, hranolky apod.

Interiér: Největší deviza tohoto podniku, interiér je prostorný, nají se zde velké množství strávníků, vše je čisté a nikde se nestalo, aby byly všechny stoly plné, tudíž si vždy pohodlně sednete.

Kvalita služeb: Bohužel musím konstatovat, že za poslední roky má kebab sestupnou tendenci kvality a tedy i kvantity. Před cca 2 lety byly porce obrovské a velmi chutné. Z mně neznámého důvodu šla kvalita i množství trochu dolů, ale cena šla pro změnu nahoru. Nabízí klasické omáčky jako bylinková a česneková, bohužel obvykle je jejich chuť podezřele stejná. Přesto se stále jedná o jednu z „lepších“ kebabáren.

Obsluha: V poslední době se mění jak na běžícím páse a záleží člověk od člověka, jak bude výsledná krmě vypadat, zvláště co se týče množství masa, ale i zeleniny.

Cena hlavních pokrmů: Jedná se o vyšší střední třídu, co se Prahy týče (cca 100 Kč), ale množství je stále (občas) nadstandartní.

Celkové hodnocení: Pokud bych měl hodnotit na stupnici od 1 do 10, tak se dostáváme na číslo 7, ještě před několika lety by to bylo 8+. Největší plus je zřejmě velký vnitřní prostor podniku a možnost jídlo si vychutnat na místě.

Vinohradská 124, Praha 3