Emperor
Latest posts by Emperor (see all)

Co nabízí: Nabízí klasický sortiment zboží včetně příloh.

Interiér: Uvnitř podniku se nachází dva menší stolky pro cca 10 osob. Prostor, kde se pokrmy konzumují, působí vcelku čistě, horší je to při návštěvě toalety. Jelikož se ale očekává, že do kebabárny se jdete primárně najíst, zlaté kohoutky na toaletách do výsledného hodnocení nebudou započítány.

Kvalita služeb: Kvalita poskytovaných služeb v Istanbul Kebabu by mohla být o trochu lepší, ale o vysloveném zklamání nelze hovořit. Je pochopitelné, že na maloměstě chybí kekabářům větší konkurence, tak se prostě nemusí toliko snažiti, bohužel. Ale maso je vcelku dobré, zelenina působí relativně svěžím dojmem a jak turecký chléb, tak hranolky jsou dobré.

Obsluha: Obzvláště v pozdějších nočních hodinách, nájezdech místních opilců a podivných existencí musíte počítat s menší časovou prodlevou, příprava působí trochu chaoticky a vizuálně nepůsobí obsluha úplně nejsterilnějším dojmem.

Netvrdím, že před každým kebabem by se měla obsluha vypucovat jak při kardiovaskulární operaci, ale opocený personál nepůsobí moc dobře. Samozřejmě na jejich obranu – když máte deset lidí před sebou obsloužit, těžko se půjdete v průběhu umýt. Občas mně i přišlo, že dochází k menší lingvistické dezinpretaci (dostal jsem jinou omáčku apod.)

Cena hlavních pokrmů: Cenově se jedná o relativně dražší kebabárnu, pokud vezmeme v potaz, že se nacházíme na maloměstě, kde dávají lišky dobrou noc. Porce jsou obstojné – nikoliv extra obrovské, ale najezený jsem byl.

Celkové hodnocení: O Istanbulu Kebabu v Rakovníku můžeme hovořit jako o průměrné kebabárně. Návštěvou jistě neprohloupíte – obzvláště protože večer je to takřka jediné místo, kde se můžete v Rakovníku najíst.

Istanbul Kebab, Palackého 244, Rakovník

Hodnocení kebabárny
 • 4/10
  Prostředí a čistota - 4/10
 • 4/10
  Obsluha - 4/10
 • 6/10
  Cena - 6/10
 • 7/10
  Houska - 7/10
 • 8/10
  Maso - 8/10
 • 6/10
  Zálivka - 6/10
 • 6/10
  Zelenina - 6/10
 • 7/10
  Chuť - 7/10
6/10

Shrnutí

Vzhledem k nemožnosti jít na kebab v Rakovníku jinam sem stejně vaše kroky ve 2 ráno zamíří. Najíst se zde dá, ale kritika je na místě. Pokud v sobě máte více jak 5 kousků, tak si patrně i pochutnáte. Taková slabší střední třída.

Sending
User Review
7.55/10 (43 votes)