Grylls

Grylls

Senior inspektor kebabárenKebabarny.cz
S kebabem začínal jako každý český mládenec ve dvě v noci v hladovém okýnku vedle nádraží. Osud ho zavál na nějaký čas trochu dál na východ než do Průhonic, takže kebab ve všech myslitelných formách měl možnost testovat v takříkajíc téměř starozákonní podobě. Ač nedá dopustit na pravý, poctivý Adana kebab, ke spokojenosti mu zcela postačí řemeslně podařené provedení tradičního německého dönera. I při pobytu sto kilometrů od nynější bašty Islámského státu vždy ke kebabu důsledně vyžadoval pivo, a to i přes zděšené pohledy a výhružným šepotem pronášená slova o nutnosti svaté války. Nejinak tedy činí i dnes ve všech koutech ČR.
Grylls

Poslední příspěvky od Grylls (Zobrazit všechny)

I když celkově lze oblast Malé Strany v kontextu kebabáren označit za nevlídnou pustinu, skoro až poušť, návštěvu této (široko daleko jediné) kebabové oázy v podobě kebabárny Jordán doporučit nelze.

Malý, celkem moderní a v čistotě udržovaný interiér vás při vstupu na okamžik naladí na vlnu příjemného očekávání, co Vám v ruce přistane za pochutinu, jenže od té chvíle jde vše dosti z kopce.

Kebab z Jordánu Vás totiž příliš nepotěší. Celé je to takové nedochucené, odfláklé a v neposlední řadě studené, už když vám to podávají do ruky. Zeleninová obloha je velmi podprůměrná, téměř až chudá. Zálivku musím zařadit do kategorie ohraničené pojmy špatná a velmi špatná.

Obsluha je nepříjemná, asi jako co si Čech dovoluje na Malostranském náměstí vůbec něco objednávat a zabírat místo ve frontě nějakému turistovi, který dostane ošizené jídlo, bez řečí zacáluje a všem je to fuk, protože stejně znovu nedorazí tak jako tak. Pravidelné fronty složené z celé školní třídy italské omladiny, která se zde zastaví po cestě z Karlova mostu na Hrad mou domněnku jen potvrzuje.

Do Jordánu na kebab ne, leda že máte nezvladatelnou chuť na maso, nedisponujete finančními prostředky na nějaký steak a nezvažujete možnost okusovat si vlastní ruku (zvažte, o moc horší než jejich gyros to nebude). A propos maso – to je překvapivě asi jediným světlým (světlejším) bodem v Jordánu. Mají sice jen kuřecí, ale netypicky kořeněné, skoro bych je až podezříval, že to není kupovaný prefabrikát – moc se mi to ale vzhledem k celkové nízké úrovni nepozdává.

Jordán, Malostranské náměstí 22, Praha 1

[hmapsprem id=4]

Hodnocení kebabárny
 • 6/10
  Prostředí a čistota - 6/10
 • 2/10
  Obsluha - 2/10
 • 3/10
  Cena - 3/10
 • 6/10
  Houska - 6/10
 • 8/10
  Maso - 8/10
 • 4/10
  Zálivka - 4/10
 • 2/10
  Zelenina - 2/10
 • 2/10
  Chuť - 2/10
4.1/10

Celkové hodnocení

Špatný kebab za špatnou cenu, nedobrá zkušenost je jen podtržena nepříjemnou obsluhou. Světlem na konci tunelu tohoto podniku je slušně vypadající i chutnající maso.

Zapisuji vaše hodnocení...
User Review
4.6/10 (5 hlasů)