Emperor

Emperor

Senior kebabárenský inspektorKebabárny.cz
Podobně jako ostatní, získal své první životní zkušenosti a zároveň lásku na celý život kolem třetí hodiny ráno po větším než malém množství alkoholu. Měl několikaměsíční zkušenost s pobytem v západní Osmanské říši (čti Německo), kde ochutnal mnoho druhů kebabů. Tato pochutina zde byla doslova na každém rohu. Padaly na něj a do něj ze shora, zboku a občas se zdálo, že i ze spodu (to když znaven spadl na postel a kebab si vychutnal v leže). Záliba v kebabech mu zůstala, i když se zapojil coby bílý límeček či rolák do pracovního procesu v hlavním městě Böhmen. Vzhledem k dlouholeté pěstitelské zálibě v chilli papričkách preferuje spíše pálivější omáčku a jelikož se bojí upírů, nepohrdne ani česnekovou omáčkou. Jako patriot vše zapijí pivem.
Emperor

Co nabízí: Nabízí klasický sortiment služeb (maso kuřecí a telecí).

Interiér: Prostor uvnitř vypadá vcelku čistě, na zemi a na stěnách jsou zajímavé orientální vzory, je možné si uvnitř sednout a v klidu vychutnat místní speciality. Jsou zde však pouze dva stoly a tudíž při větším návalu je zde rychle plno.

 Kvalita služeb: Jedná se o další velmi kvalitní kebabárnu. Maso je velmi dobře ochucené, zelenina opravdu čerstvá a co pozitivně kvituji, je jedna speciální přísada, co se zeleniny týče a to kopr, který hraje bezvadně s kombinací masa a přidaných omáček (mimochodem bylinková je opravdu excelentní).

Obsluha: Pracovitá, usměvavá a velmi příjemná. Nezanedbatelné plus je nabídka tureckého čaje k objednávce zdarma, což obzvláště v zimních měsících člověka potěší. Obsluhující zaměstnanec je původem z Uzbekistánu, když má čas, rád se s vámi dá do řeči. Jídlo připravuje s chutí a je vidět, že kebabům rozumí.

Cena hlavních pokrmů: Cenově můžeme hovořit o levnější střední třídě, přičemž porce jsou vcelku většího ražení. Například kebab talíř vyjde na 90 Kč a skutečně se jím nasytíte.

Celkové hodnocení: Provozovna pro mě byla velmi příjemným překvapením, když jsem šel náhodou kolem a vůně kebabu mě praštila přes nos. Nemám takřka co vytknout, kebab výborný, rychle připravený, prostředí příjemné – neváhejte, pokud půjdete kolem.

Queen’s Kebab Žižkov, Seifertova 33, Praha 3

Hodnocení
 • 7/10
  Prostředí a čistota - 7/10
 • 9/10
  Obsluha - 9/10
 • 8/10
  Cena - 8/10
 • 8/10
  Houska - 8/10
 • 8/10
  Maso - 8/10
 • 8/10
  Zálivka - 8/10
 • 10/10
  Zelenina - 10/10
 • 9/10
  Chuť - 9/10
8.4/10

Shrnutí

Na takové to domácí žvýkání je přímo ideální. Dobrá cena, zelenina, maso – co více chtít? Když půjdete po Žižkově, nejednou by sem měly vaše kroky zamířit. Má Empererovu hvězdu kvality (bude průběžně kontrolováno).

Zapisuji vaše hodnocení...
User Review
6.61/10 (9 hlasů)