Istanbul Kebab (Praha)

Emperor
Poslední příspěvky od Emperor (Zobrazit všechny)

Co nabízí: Nabízí klasický sortiment služeb, včetně vegetariánských pokrmů.

Interiér: Bohužel jediné mínus podniku je chybějící prostor uvnitř restaurace a jídlo je si nutné odnést sebou. Stejně tak je velmi malý prostor při objednání, a pokud čekají více jak tři osoby, jsou další nuceni stát vně podniku a pouze vnímat líbeznou vůni, která se line z podniku ven. Určitě by zasloužili větší prostor.

Kvalita služeb: Jedná se o jednu z nejlepších provozoven kebabu v Praze, poměr cena výkon je u Istanbul Kebabu takřka bezkonkurenční, dle laického nahlédnutí za pult vypadá vše čisté a hygiena je zde na vysoké úrovni. Vždy je přítomna opravdu čerstvá zelenina. Co lze pozitivně kvitovat jsou také přidané omáčky, kdy bylinková chutná jako bylinková a česneková jako česneková (což není vždy obvyklé).

Obsluha: Velmi příjemná. Je vidět, že obsluha jsou profesionálové a s přípravou pokrmu si opravdu dají práci, nenahází jen páté přes deváté, ale umně stylizují kebap do podoby mistrovského díla. Navíc jsou v rámci možností v dobré náladě (což je s podivem, vezmeme-li v potaz velké množství lidí a práci takřka bez odpočinku)

Cena hlavních pokrmů: Na Prahu vcelku přívětivé ceny, obzvláště když srovnáme velikost výsledné krmě.

Celkové hodnocení: prakticky není co vytknout, snad jen nemožnost vychutnat si kebap v poklidu uvnitř restaurace a poněkud stísněný prostor při objednávání, jinak kebap samotný, neboli hlavní téma hodnocení, je bezkonkurenční – obzvláště Dürüm kebap.

Istanbul Kebab, Táboritská 911/1, Praha, Žižkov

Hodnocení kebabárny
 • 6/10
  Prostředí a čistota - 6/10
 • 9/10
  Obsluha - 9/10
 • 8/10
  Cena - 8/10
 • 8/10
  Houska - 8/10
 • 9/10
  Maso - 9/10
 • 8/10
  Zálivka - 8/10
 • 8/10
  Zelenina - 8/10
 • 9/10
  Chuť - 9/10
8.1/10

Shrnutí

Takřka není co vytknout. Jděte, ochutnejte, zvítězíte. Má Empererovu hvězdu kvality. (bude průběžně kontrolováno)

Sending
Hodnocení čtenářů
8.19/10 (8 hlasů)