Emperor

Emperor

Senior kebabárenský inspektorKebabárny.cz
Podobně jako ostatní, získal své první životní zkušenosti a zároveň lásku na celý život kolem třetí hodiny ráno po větším než malém množství alkoholu. Měl několikaměsíční zkušenost s pobytem v západní Osmanské říši (čti Německo), kde ochutnal mnoho druhů kebabů. Tato pochutina zde byla doslova na každém rohu. Padaly na něj a do něj ze shora, zboku a občas se zdálo, že i ze spodu (to když znaven spadl na postel a kebab si vychutnal v leže). Záliba v kebabech mu zůstala, i když se zapojil coby bílý límeček či rolák do pracovního procesu v hlavním městě Böhmen. Vzhledem k dlouholeté pěstitelské zálibě v chilli papričkách preferuje spíše pálivější omáčku a jelikož se bojí upírů, nepohrdne ani česnekovou omáčkou. Jako patriot vše zapijí pivem.
Emperor

Poslední příspěvky od Emperor (Zobrazit všechny)

Co nabízí: Jedná se o tradiční kebabárnu a zároveň pizzerii, v níž nabízí kebab do tureckého chleba (pita), či do placky yufka alias klasika dönerdürüm.

Interiér: Působí vcelku čistě, je možnost si zde sednout a vychutnat si blízkovýchodní pochutinu přímo na místě, přesto působí trochu stísněně a není zde moc prostoru. Na pořádání svatby se tak úplně nehodí.

Kvalita služeb: Prodávající měl na výběr pouze hovězí variantu, přesto obstojná kvalita, zelenina veskrze čerstvá, a to hlavně cibule, po které mě trochu zaslzely oči…Pálivé bylo opravdu  pálivé. Musím pochválit housku a vzhledem k tomu, že jsem ochutnal dönerdürüm, chválím obojí. Množství bylo také dostatečné. Nemohu napsat žádné extra plus, co se inovativního přístupu týče, například jiná zelenina nebo omáčky, což je další drobné minus – omáčky jaksi nebyly na výběr, prostě dostanete nespecifikovanou bílou hmotu na váš pokrm, ale nebyla špatná a raději budu věřit, že se jednalo o nějaký bylinkovočesnekový kompilát a nikoli přebytek z inseminační laboratoře.

Obsluha: Občas jsem musel velmi nastražit své ucho, abych rozuměl všem blízkovýchodním nuancím, jež se hrnuly z jazyka prodávajícího. Jinak ale milá a bezproblémová obsluha, působí čistě.

Cena hlavních pokrmů: Na Prahu se jedná se o vyšší střední třídu (cca 100 Kč), ale množství je nadstandartní.

Arslan Kebab, Bozděchova 2246/3, Praha 5 – Anděl